Paykasa Nedir, Paykasa Kart Nedir

Paykasa Nedir?

Türkiye’de internet Kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır. Özellikle de internet dünyasında alışveriş yapanların sayısının her geçen gün daha da artması, istenen ürünlerin daha rahat bulunması ve ürünlerin zahmet etmeye gerek kalmadan adrese teslim alınabilmesi gibi pek çok avantajının bulunması, bu dünyayı daha cazip hale getiren nedenlerdendir. Neden paykasa derseniz hızlı ve güvenli bir alışverişi garanti ediyoruz. Bunun dışında Satın alma seçeneklerimiz arasında Banka havalesi, Ceb Bank ve Kredi kartı ile satın alma olanakları mevcuttur.Sizler için farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Güvenilir şekilde alışveriş yapmak için ucuzpaykasaci.com hizmetlerinizden yararlanmanız, güvenliğinizide teminat altına almanızı sağlar. %100 Güvenilir Paykasa Kart satışı yapan ucuzpaykasaci.com ile kendinizi daha güvenli yerde hissedeceksiniz.

Neden paykasa derseniz hızlı ve güvenli bir alışverişi garanti ediyoruz. Bunun dışında Satın alma seçeneklerimiz arasında Banka havalesi, Ceb Bank ve Kredi kartı ile satın alma olanakları mevcuttur.Sizler için farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Paykasa Neden Önemli?

Özellikle de ön ödeme kartları arasında yer alan ve son zamanlarda kendinden söz ettiren Paykasa kart ile ödeme yöntemlerinin geliştirilmiş olması işin daha da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Paykasa Kart internet ortamın’da Elektronik para olarak adlandırılan 16 haneli sanal karttır , internet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır.

Paykasa Online Karta neden Güvenilmelidir ?

Paykasa kart tercih etmeniz için başlıca sebepler;

. Paykasa kart güvenlidir.
. Paykasa kart şahsi bilgilerinizi korur.
. Paykasa kart ekonomiktir.
. Paykasa kart globaldir.
. Paykasa kart bozdurma imkanına sahiptir.
. Paykasa kart tek kullanılmalıktır.
. Paykasa kart bonusu bol ön ödemeli karttır.
. Paykasa kart sitemizden yapılan alışverişler sonrasında tatil imkanı sunmaktadır.

Paykasa İnternet ortamında “Epin” olarak Adlandırılmıştır.

Güven noktasında şüpheye düşmenizi engelleyen bir sistem ile beslenen kart, kolaylıkla alışveriş yapma avantajlarıyla dolu bir sistemdir. Ürün alışverişlerinde, online oyun ve uygulama alışverişlerinde ve diğer alanlarda geçerli olan ön ödeme yönteminin en büyük avantajlarından biri de ödemenizi yaparken kredi kartı kullanma zorunluğundan kurtulmanızdır.


Paykasa alabileceğiniz kart Değerleri;

Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz.