Paykwik Nedir

Paykwik Nedir? Resmi Reseller

Paykwik Nedir? Sanal ortamda sayıları gittikçe artan dolandırıcıların kolaylıkla kredi kartlarını ele geçirmesi birçok kullanıcıyı tedirgin etmektedir. Bu durumda alternatif kartların çok daha hızlı bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. İnternet üzerinden çok sık bir şekilde alışveriş yapan kişiler için çok daha güvenilir bir kart olan Paykwik Nedir , sağladığı hizmetler ve özellikler bakımından da diğerlerine oranla birkaç adım öndedir. Euro cinsinden farklı tutarlarda paranın bulunduğu kartlardan istenilen alınmaktadır. Bu alım işlemi de oldukça basittir. Bayilik hizmeti sunan internet sitelerinin destek birimi ile iletişime geçilerek alınması birkaç dakika sürmektedir. Tek kullanımlı ve ön ödemeli olması da bir diğer özellikleridir. Bu sayede kart içinde bulunan tutarın dışında bir borçlanma söz konusu olmamaktadır.

Ayrıca Paykwik Card Nedir? ile yapılan işlemler sonucunda tutarın bitirilmesi halinde kart iptali gerçekleşmektedir. Kredi kartlarında olduğu gibi uzun uğraşlar sonucunda değil, kendisi iptal olmaktadır. Bu durum PayKwik kartın güvenli bir yapıya sahip olmasına da katkı sağlamaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kart şifresinin ele geçirilmesi durumunda yüksek harcamalar yapılamayacağı gibi kartın uzun süreli kullanımı da söz konusu değildir.

Alımı gibi kullanımı da oldukça hızlı ve kolay olmaktadır. Alımı sırasında verilen şifre, kullanım için yeterli olmaktadır. İnternet sitesinde seçilen ürünlerin ödenmesi işleminde belirtilen yere kartın şifresinin yazılmasıyla saniyeler içinde işlem onaylanmaktadır. Bunun dışında alımı ve kullanımında kişisel bilgi gerekmemektedir. Bu hususta kartın kim tarafından kullanıldığının bilinmemesini sağlamaktadır. Takip edilmesinin olanaksız olmasının yanında herhangi bir şekilde bilgilerin deşifre olması da söz konusu değildir. Paykwik Nedir? içinde bulunan tutarın bir yıl içinde kullanılabilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte istenmesi halinde bozdurma işlemi yapılarak nakit olarak alınması da mümkündür. Bu işlemlerinde güvenilir internet sitelerinden yapılması tavsiye edilmektedir. Kartın içindeki tutarın kura göre çevrilmesinden sonra kişi tarafından belirtilen banka hesabına gönderilmesi kısa süre içinde gerçekleşmektedir.

Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?

Paykwik kart bir alışveriş kartıdır ve aynı zamanda bu kartı bir kredi kartı olarak değerlendirebilirsiniz. Kredi kartınızdan bakiyeleriniz sonradan alınıyorken bu kartta bakiyeleriniz ön ödeme sistemiyle önceden alınıyor.

Paykwik para bozdurma

Bulunan internet sitesinin kaliteli olmasına dikkat etmek gereklidir. Bunun başlıca nedeni ise sizin üçüncü kişiler ile paylaşılmaması gereken bir şifreni seçtiğiniz bozdurma sitesine vermeli olmanız ve bu prosedürleri yaptıktan hemen sonra bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kartın içerisinde olan bakiyenin TL`ye çevrilmesinden sonra banka hesabına transfer yapılabilmektedir. Kartınızın içerisinde kalan tutarı bu şekilde nakit olarak alabilirsiniz.

Paykwik Satın Alma Rehberi

Paykwik almak için bizim internet sitemizi kullanmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimize bağlanıyorsunuz ve istediğiniz tutarda olan Paykwik kart bakiyesini müşteri temsilcimize iletiyorsunuz daha sonrasında temsilcinin size vereceği banka hesabına parayı yatırıyorsunuz ve en geç 1 ila 3 dakika içerisinde Paykwik kart bakiyeniz size teslim edilmiş oluyor